Perakende

Diva Online İş Yönetim Sistemi
Diva, perakende sektöründeki firmaların tüm satış noktaları ile satış sonrası servis hizmeti verdiği tüm hizmet noktalarını tek merkezden yönetilmelerini sağlayan, web tabanlı bir iş yönetim sistemidir. Logo ürünleriyle entegre olarak veya ayrı da çalışabilen Diva ile distribütörlerinizde, depolarınızda, merkez ofisinizde ve tüm diğer şubelerinizde entegre ve online çalışabilir perakende kanalınızı tek noktadan tüm süreçleriyle kontrol altına alabilirsiniz
 
Logo Perakende Modülü
Logo ürünleriyle entegre çalışan Perakende Modülü, perakendecilikteki dinamizme kolay kullanım ve esneklikle cevap veren fonksiyonlar içermektedir. Müşterilerinizin isteklerine hızlıca yanıt vererek müşteri memnuniyetini artırıp etkin ödeme takibi ve stok kontrolü yaparak verimliliğinizi artırabilirsiniz.
 
  • Malzeme Özellikleri Sınıf Yapısı sayesinde ürünlerinizi renk, beden, kavala, drop gibi  özellikler tanımlayarak ayrıştırabilirsiniz. 
  • Satış Konfigürasyon Yönetimi ile satış ekibinizin binlerce ürün alternatifi içerisinden müşteriniz için en doğru ürünü ve fiyatlandırmayı yapmasını sağlarsınız.
  • İstenen sayıda birim üzerinden ve anlık stok seviye takibi yapabilirsiniz.
  • Barkod Desteği ve Barkod Etiketi Tasarlama Barkod desteği ile malzemelerin ambarlara giriş ve çıkış hareketleri ile satış terminallerindeki satış işlemlerinizi çabuk ve hatasız olarak yürütülebilirsiniz.
  • Satış Konsolu ile mağazada veya sahada çalışan satış görevlilerinizin satış bilgilerini hızlı ve kolay girebilmelerinı sağlayabilirsiniz


Bilgi almak için tıklayınız